חיפוש

5  כללי בטיחות להפעלת מתנפחים

השכרה של מתנפחים לטובת יום גיבוש של העובדים או לכבוד האירוע מחייבת עמידה בכללי בטיחות נוקשים. במאמר הבא נציג את חמשת כללי הבטיחות להפעלת מתנפחים, לקראת ביצוע ההשכרה.

 

השכרת מתנפחים – הפעלה מצוינת בעבור כל אירוע

בין אם מדובר באירוע גיבוש לעובדים או בחגיגת יום הולדת, אין ספק כי האטרקציה המרכזית היא זאת שתקבע בסופו של דבר את ההצלחה של האירוע. למעשה, ענף האטרקציות לאירועים צמח באופן משמעותי בעשור האחרון, וזאת לאור שפע של פעילויות אשר מתאימות הן לילדים והן למבוגרים. המגוון הוא עצום: החל מאמן חושים ועד טיול רייזרים, אולם האטרקציה המובילה היא ללא ספק מתקנים מתנפחים להשכרה בירושלים. לא מדובר רק בעיר ירושלים אלא בהשכרה אותה ניתן לבצע בכל רחבי הארץ, ובעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. זאת ועוד, באמצעות השכרה של מתנפחים מחברה מקצועית תוכלו לספק לעצמכם חוויה בלתי רגילה וכיפית במיוחד, בייחוד לאור העובדה כי כיום המתנפחים אשר ניתנים להשכרה הינם מתנפחים הניתנים בהתאמה אישית מבחינת הגודל, רמת האקסטרים וכמובן המחיר. עם זאת, הפעלה של מתנפחים חייבת להתבצע תחת כללי זהירות נוקשים, אותם נציג כעת.

מגלשה
מגלשה

 

5 כללי בטיחות להפעלת מתנפחים

הפעלה של מתנפחים היא הפעלה כיפית במיוחד, אך גם מסוכנת. לצערנו, הפעלה לא נכונה של המתנפחים עשויה להוביל לפציעות ופגיעות, ולכן חשוב מאוד להקפיד ולעבור על הכללים אותם נציג כעת, לצורך הפעלה כיפית אך גם בטוחה:

  1. איסור כניסה עם חפצים חדים – בעת כניסה למתנפחים אסור להיכנס בשום פנים ואופן עם חפצים חדים הכוללים אולר, מספריים ועוד. כל כניסה למתקן חייבת להתבצע רק לאחר שבדקתם כי הכיסים מרוקנים לחלוטין, וכי אין עלייה עם תיקים.
  2. איסור שימוש במים – ישנם מתנפחים אשר בהם ניתן להשתמש במים, בהתאם להוראות היצרן. עם זאת, ברוב המתנפחים חל איסור חמור להרטיב במים, לצורך מניעת החלקה בעת השימוש במתקן.
  3. ניתוק המפוח מהחשמל – לאחר שהמתנפח התמלא באוויר באמצעות מפוח, חל איסור חמור על ניתוק המפוח מהחשמל, אלא רק לאחר שכל המשתתפים פונו. בעת סיום ההפעלה, עלו על המתקנים ובדקו היטב כי באף מתנפח אין אף אחד, ורק לאחר מכן תוכלו לנתק את המפוח ולהסיר את האוויר מהמתנפח.
  4. השגחת מבוגר – בכל שהייה של ילדים על מתנפחים חייב להימצא מבוגר אחראי אשר אחראי על בטיחות הילדים. ילדים מתחת לגיל 8 חייבים להיות בהשגחת מבוגר באופן מתמיד, ואילו בגילאים מבוגרים יותר ניתן להציב מבוגר אחראי כמשגיח על הילדים, כמו גם יוודא כי על המתקן עולים הכמות המותרת ולא אחד מעבר.
  5. הנחת המתנפח – הנחת המתנפחים תתבצע על משטח נקי מאבנים או עצמים חדים, ולכן מומלץ למקם את המתנפחים על דשא או חול.

אולי תאהבו גם את