הכירו את גני החיות בישראל

אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה הייתם בגן חיות עם הילדים? או שאולי אתם מחפשים היום את הדרך להפיק יום כיף לעובדים ורוצים שחלק מהיום הזה יהיה קשור לחיות? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים לאיזה גן חיות כדאי לקחת את כולם.

 

ספארי מיוחד ברמת גן

אחת מהאפשרויות הכי טובות ומעניינות שעומדות בפניכם כשאתם חושבים על גן חיות היא הספארי שברמת גן? אם כך, כדאי שתדעו שזה מקום נהדר שכדאי יהיה לבקר בו בכל ימות השנה. מדובר על 1,00 דונם של טבע מקסים שנמצא במרכז גוש דן וכאן תוכלו לראות חיות שלא תמצאו במקומות אחרים. במסגרת סיור במקום המיוחד הזה תוכלו לראות חיות, להתרשם מהן וגם ללמוד עליהן לא מעט דברים, כך שמדובר על יום כיף שהוא גם חינוכי ומלמד.

זברה

 

גן החיות התנכ"י בירושלים

כשמדברים על ימי כיף מיוחדים שכוללים גם ביקור בגני חיות, אי אפשר שלא לחשוב על המקום המיוחד הזה. יש כאן שילוב מושלם בין עיצוב יפה ובין חיות מיוחדות, והכול באווירה המקסימה של ירושלים. אחד מהדברים הנפלאים בגן הזה זו העובדה שהחיות כאן לא מוחזקות בכלובים, כך שאין ספק שלטייל במקום כזה ולהתרשם מהחיות המיוחדות זו חוויה אחרת לגמרי. אתם תראו שסיור מודרך בגן החיות הזה יהיה מרתק, כך שזה לא משנה עם מי אתם מגיעים לכאן כי בכל מקרה תחזרו עם טעם של עוד.

 

גן החיות הלימודי בחיפה

ממש בלב מרכז הכרמל מחכה לכם עוד גן חיות ששווה ביקור. שטח הגן החיות כאן עומד על כ 30 דונם והוא כולל אינספור סוגים של חיות, וחלק מהן אפילו נדירות. יש כאן עופות, יונקים, זוחלים ועוד, כך שאין ספק שסיור במקום הזה יהיה מעניין כבר מהרגע הראשון. אם אתם מגיעים עם הילדים, כדאי שתדעו שיש כאן גם פינת ליטוף כך שניתן יהיה להתקרב לחיות, לגעת בהן ולהכיר אותן הרבה יותר מקרוב. מחכה לכם במתחם הזה גם גן בוטני מקסים ולכן תוכלו להיות בטוחים שכבר מהרגע הראשון הסיור יהיה מרתק.

 

איך מגיעים לגני החיות?

זה לא משנה באיזה גן חיות בישראל אתם רוצים לבקר, כי בכל מקרה אפשר להבין אתכם אם יש לכם דילמה איך להגיע למקום. כדאי לדעת שממש כפי שאתם יכולים לקחת מוניות לבן גוריון ולחסוך לעצמכם את הנהיגה, גם כדי להגיע לכל גן חיות אתם יכולים לקחת מונית. מצד שני, אם אתם מגיעים עם קבוצה גדולה של אנשים יש אופציה לשכור מיניבוס או אפילו אוטובוס גדול ורחב ידיים. משמעות הדברים היא שלא תמיד צריך להגיע למקומות האלה עם הרכב הפרטי, כך ששווה לבדוק גם אופציות אחרות והרבה יותר נוחות שבעזרתן תוכלו להגיע לכל גן חיות בארץ.

ילדה קופצת

5  כללי בטיחות להפעלת מתנפחים

השכרה של מתנפחים לטובת יום גיבוש של העובדים או לכבוד האירוע מחייבת עמידה בכללי בטיחות נוקשים. במאמר הבא נציג את חמשת כללי הבטיחות להפעלת מתנפחים, לקראת ביצוע ההשכרה.

 

השכרת מתנפחים – הפעלה מצוינת בעבור כל אירוע

בין אם מדובר באירוע גיבוש לעובדים או בחגיגת יום הולדת, אין ספק כי האטרקציה המרכזית היא זאת שתקבע בסופו של דבר את ההצלחה של האירוע. למעשה, ענף האטרקציות לאירועים צמח באופן משמעותי בעשור האחרון, וזאת לאור שפע של פעילויות אשר מתאימות הן לילדים והן למבוגרים. המגוון הוא עצום: החל מאמן חושים ועד טיול רייזרים, אולם האטרקציה המובילה היא ללא ספק מתקנים מתנפחים להשכרה בירושלים. לא מדובר רק בעיר ירושלים אלא בהשכרה אותה ניתן לבצע בכל רחבי הארץ, ובעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. זאת ועוד, באמצעות השכרה של מתנפחים מחברה מקצועית תוכלו לספק לעצמכם חוויה בלתי רגילה וכיפית במיוחד, בייחוד לאור העובדה כי כיום המתנפחים אשר ניתנים להשכרה הינם מתנפחים הניתנים בהתאמה אישית מבחינת הגודל, רמת האקסטרים וכמובן המחיר. עם זאת, הפעלה של מתנפחים חייבת להתבצע תחת כללי זהירות נוקשים, אותם נציג כעת.

מגלשה

 

5 כללי בטיחות להפעלת מתנפחים

הפעלה של מתנפחים היא הפעלה כיפית במיוחד, אך גם מסוכנת. לצערנו, הפעלה לא נכונה של המתנפחים עשויה להוביל לפציעות ופגיעות, ולכן חשוב מאוד להקפיד ולעבור על הכללים אותם נציג כעת, לצורך הפעלה כיפית אך גם בטוחה:

  1. איסור כניסה עם חפצים חדים – בעת כניסה למתנפחים אסור להיכנס בשום פנים ואופן עם חפצים חדים הכוללים אולר, מספריים ועוד. כל כניסה למתקן חייבת להתבצע רק לאחר שבדקתם כי הכיסים מרוקנים לחלוטין, וכי אין עלייה עם תיקים.
  2. איסור שימוש במים – ישנם מתנפחים אשר בהם ניתן להשתמש במים, בהתאם להוראות היצרן. עם זאת, ברוב המתנפחים חל איסור חמור להרטיב במים, לצורך מניעת החלקה בעת השימוש במתקן.
  3. ניתוק המפוח מהחשמל – לאחר שהמתנפח התמלא באוויר באמצעות מפוח, חל איסור חמור על ניתוק המפוח מהחשמל, אלא רק לאחר שכל המשתתפים פונו. בעת סיום ההפעלה, עלו על המתקנים ובדקו היטב כי באף מתנפח אין אף אחד, ורק לאחר מכן תוכלו לנתק את המפוח ולהסיר את האוויר מהמתנפח.
  4. השגחת מבוגר – בכל שהייה של ילדים על מתנפחים חייב להימצא מבוגר אחראי אשר אחראי על בטיחות הילדים. ילדים מתחת לגיל 8 חייבים להיות בהשגחת מבוגר באופן מתמיד, ואילו בגילאים מבוגרים יותר ניתן להציב מבוגר אחראי כמשגיח על הילדים, כמו גם יוודא כי על המתקן עולים הכמות המותרת ולא אחד מעבר.
  5. הנחת המתנפח – הנחת המתנפחים תתבצע על משטח נקי מאבנים או עצמים חדים, ולכן מומלץ למקם את המתנפחים על דשא או חול.