חיפוש

שולחן סלון כפרי מול מודרני – 3 ההבדלים העיקריים

ביום הולדת לבן משפחה אהוב, צפייה במשחק כדורסל עם חברים או בערב שגרתי בבית ביחד, לשולחן הסלון שלנו יש מקום מרכזי בסלון וסביבו מתרחשים אינספור רגעים נעימים וזכורים לטובה. אז בין אם אתם רוצים שולחן שיכיל סוגי קינוחים וחטיפים בעת אירוח, או שולחן סביבו ניתן לשחק משחקי חברה בצוותא, כדי להנות מרגעים כאלה עליכם תחילה לבחור את שולחן הסלון האולטימטיבי.

על מנת לעמוד במשימה זאת בהצלחה, ראשית יש לקבוע איזה שולחן יתאים לכם שולחן כפרי או שולחן מודרני. אם אינכם יודעים מה ההבדלים ביניהם, הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם שכן בפסקאות הבאות נסקור את שלושת ההבדלים העיקריים.

 

החומרים ואופן העיבוד שלהם

החיים בכפר מקרבים את האדם למקורות שלו, לטבע ועל כן שולחנות בסגנון כפרי ישקפו את הזיקה הזאת באמצעות שימוש בחומרים טבעיים. יש המון סוגים של חומרים טבעיים שיכולים להשתלב נפלא בסגנון הכפרי. כך למשל שולחנות קלועים מקש ישתלבו בצורה נהדרת בכל חדר המעוצב בסגנון זה.

יחד עם זאת כאשר אנשים מדברים על שולחנות בסגנון כפרי, החומר המקובל והנפוץ ביותר הוא ללא ספק עץ. חשוב לקחת בחשבון שכאשר מתייחסים לשולחנות בסגנון כפרי מעץ לא מדובר בכל סוג של עץ. כך למשל רהיטי פורמייקה אשר נראים כמו עץ לא ישדרו את התחושה המתבקשת. שולחנות עץ בסגנון כפרי לרוב יהיו עשויים עץ טבעי גושני באיכות גבוהה.

באשר לשולחנות סלון בסגנון מודרני, כאן מבחר החומרים נרחב בהרבה וניתן למצוא סוגי מתכות שונות, זכוכית ועץ, כאשר החלק המשמעותי בא לידי ביטוי בשימוש בטכנולוגיות וטכניקות עיבוד מתקדמות אשר נותנים לפריט טוויסט עיצובי מעניין ולעיתים אף מפתיע.

 

סגנון העיצוב

את סגנון העיצוב המודרני ניתן לתאר כמדויק מאוד ומינימליסטי מאוד. עד כדי כך שאפילו פרטים פונקציונליים ברהיט עצמו כמו ידיות או צירים, משלובים ברהיט באופן מתוחכם בצורה לא מורגשת, וכשהדבר אפשרי אף לא משולבים כלל. לעומת הסגנון המינימליסטי המדויק, סגנון העיצוב הכפרי נמצא על צידו השני של הסקאלה, והוא גדוש פרטים שאף מקבלי נוכחות ומעמד דקורטיבי בפני עצמם, צירים ידיות וכל פרט עיצובי אחר מקבל מקום של כבוד.

 

פרקטיות

לסגנון העיצוב השונה של השולחן יש השפעה על השימושיות שלו. כפי שהסברנו מוקדם יותר, פריטי ריהוט בעיצוב מודרני לרוב יתאפיינו בסגנון עיצובי מינימליסטי יותר. מסיבה זאת אם אתם מעוניינים בשולחן סלון המכיל מקום אחסון רב, מגירות ותאים נסתרים, סביר יותר להניח ששולחן סלון בעיצוב כפרי יספק לכם מענה מדויק יותר.

בין אם החלטתם ללכת על שולחן סלון מודרני או כפרי, כנסו לחנות הרשת הבית של עידה שכן לעידה יש שולחנות סלון מיוחדים, כך שללא פק תמצאו שולחן סלון אשר עונה על טעמכם.

שולחן סלון ועליו מונחים קפה וספר
שולחן סלון ועליו מונחים קפה וספר

אולי תאהבו גם את

Trophies
למי מגיע מגן הוקרה?

מכירים את הסמלים המעוצבים, המכילים טקסט הערכה קצר וממוקד, ומביעים הרבה מעבר למילים? חשבתם פעם למי הייתם רוצים להעניק מתנה כזאת? אם יש מישהו שחשוב

קראו עוד »