חיפוש

למי מגיע מגן הוקרה?

מכירים את הסמלים המעוצבים, המכילים טקסט הערכה קצר וממוקד, ומביעים הרבה מעבר למילים? חשבתם פעם למי הייתם רוצים להעניק מתנה כזאת? אם יש מישהו שחשוב לכם ביותר ואתם מעוניינים להעביר לו שדר עמוק של תודה – מגן הוקרה מכובד מזכוכית, מתכת או עץ יוכל לעשות במקומכם את העבודה. אז למי מגיע מגן הוקרה? אספנו לכם רשימה של האנשים היקרים לכם, אותם תרצו לפנק במגן הוקרה עם חריטה מושקעת. 

 

אנשים טובים באמצע הדרך

בשקט, בלי לעשות רוח, הם פעלו מבפנים להפוך את החברה להרמונית וסייעו למטרות הארגון, החיוך הרחב, הכתפיים הרחבות, האחריות והחשיבה המתוחכמת, כל אלו דחפו את הארגון קדימה, והאיש שעמד מאחוריהם היה לעמוד תווך. בואו נחפש את כל אותם אנשים טובים, ופשוט נעניק להם את מה שמגיע להם – הוקרה מכובדת על עשייתם התרומית בכל ענף שהוא.

 

מגן הוקרה למפקד

מפקד ומגן הוקרה הן צמד מילים שהולכות טוב ביחד. ניתן להעניק לו אחד כזה בתום הטירונות, בסיום קורס הקצינים, לאחר סיום השירות ובעוד הזדמנויות. השתמשו בנוסח מכובד שיבטא את הערכתכם על עבודתו האמיצה והנחושה, אחרי הכול, זה שיצאתם בני אדם זה הרבה בזכותו, לא כן?!

 

נוסח ברכה למפקד: לך שהיית תמיד חזק ומבסוט, ועלינו במסירות לקחת חסות, ידעת לזרוק מילה טובה כשהיה מורכב, הפכת אותנו למשפחה, היית לנו לגב, מתגעגעים כבר מעכשיו – צוות הפלוגה שלך.

מגן הוקרה למי שפרש לגמלאות

במשך שנים ארוכות הוא היה כמו חלק אינטגרלי מהמשרד – מקדים לבוא ומאחר לצאת, דואג לכולם, לוקח אחריות, מלא אמפתיה ולא שוכח אף פעם תאריכים חשובים של חברים לצוות. כזה הוא היה, וכעת הוא עומד לעזוב. כדי להביע מעומק הלב את התודה העמוקה לעובד המצטיין, תוכלו לרכוש לו מגן הוקרה עם כיתוב מרגש אותו תנסחו ותטביעו על המגן בעזרת חריטה או הדבקה לפי סוג החומר.

 

נוסח ברכה לעובד המצטיין: לך שהיית עזר בכל דבר ועניין, חלק מעמודי התווך של זה הבניין, שלוחה ברכת תודה עמוקה ומברכים שתקפוץ לך הדרך ולא תהא פקוקה.

מגן הוקרה שמוגש למי שעזר לכם להחלים

עברתם תקופה קשה, עכשיו היא מאחוריכם, אתם רוצים לפתוח דף חדש וחלק, לא לפני שתסגרו חשבון עם האנשים הטובים שעזרו לכם לנצח. במקרים רבים זה יהיה מתת נכון ומבטא לצוות הרפואי שליווה אתכם, נתן לכם אוזן וכתף ועשה את מלאכתו על הצד הטוב ביותר. זו יכולה להיות אחות מלאכית שידעה תמיד להגיד את המילה הנכונה, או מנתח עם ידי זהב שביצע את עבודתו בצורה מושלמת.

 

נוסח ברכה לצוות הרפואי: לכם שעשיתם למעני במסירות, טיפלתם ועודדתם בתשומת לב ובזהירות, לך הרופא, לך אחות יקרה, מגיעה בהחלט תעודת הוקרה.

Trophies

אולי תאהבו גם את