חיפוש

5 טיפים לקוסם המתחיל

תמיד נמשכתם לעולם הקסמים אבל לא הצלחתם להוציא את הקריירה הזו לפועל? הגעתם לרגע האחרון של תכנון מסיבת יום ההולדת של בנכם ואתם נאלצים לאלתר? החלטתם להגשים באימפולסיביות את חלום הילדות שלכם? אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד להיות קוסם. אולי לא תהפכו לאורי גלר או דיויד קופרפילד, אבל תוכלו ליהנות מעצמכם.

 

גבשו את זהות הקוסם שבכם

לכל קוסם יש סגנון ייחודי משלו. יש כאלה הלוקחים את עצמם מאוד ברצינות, ויש כאלה השומרים על רוח מאוד קלילה ובדרנית, ליצנית כמעט. יש סקאלה רחבה בה קוסמים רבים ממוקמים בכל הנוגע לגישה שלהם לעולם הקוסמות. חשבו עם עצמכם מה הכי מתאים לאופי שלכם, ולאחר שנסגרתם על כיוון, ועל הדרך גם כינוי טוב לא יזיק, תוכלו להתקדם אל הפרקטיקה. על מנת לקבל קנה מידה של סוגי קוסמים שונים, תוכלו לבקר באתר yago.co.il

 

האינטרנט- כוהן הידע הגדול

אין מה לומר, אם הייתם רוצים לפתע להפוך לקוסמים ביום בהיר אחד, היה עליכם לנסוע לספריה המקומית ולנבור בספרים. ובכן, תודה לאל שהשנה היא 2022, וכמויות מידע אינסופיות נגישות עבורנו תמיד ובהישג יד. חפשו סרטוני הדרכה ביוטיוב, קראו מאמרים שנכתבו בידי הקוסמים הגדולים, למדו את רזי המקצוע מהטובים ביותר וקחו רשמים להמשך הדרך שלכם.

 

בחרו פרטנר למסע

הדרך הטובה ביותר להתאמן על קסמים, היא להתאמן על מישהו. רצוי שזה יהיה מישהו שאתם סומכים עליו, שיהיה כנה ויגיד אם אתם ממש לא בכיוון. למידת קסמים היא דבר מהנה ביותר, אך כאשר נעשית לבד וללא הדרכה עלולה להיות מייגעת ודורשת סבלנות, לכן שותף למסע בהחלט יכול להנעים את זמנכם ולהביא אתכם להשתפר מהר יותר מאשר בגפכם.

 

התחילו מהבסיס

אם החלטתם להפוך לקוסמים מתחילים, נהדר. זאת לא סיבה לקפוץ מעל הפופיק ולנסות לנסר את בת הדודה שלכם בתור הקסם הראשון. על מנת להבין את עולם הקוסמות, חשוב להתחיל מהיסודות, ובראשם תרגילים של אחיזות עיניים וזריזות ידיים. גם התרגילים הראשונים ייקחו זמן, לכן לא להתייאש ולהתחיל בהדרגה. תרגיל כמו בחירת קלף מתוך החפיסה או קסם המטבע הנעלם, יהיו דרך נפלאה להתחיל את קריירת הקוסמות שלכם. ברגע שתביאו את עצמכם לשליטה בתרגילים הקלים, תהיו מוכנים לחלק החשוב- תרגול מול קהל.

 

הקהל- החלק החשוב ביותר

קוסם בלי קהל זה פשוט לא זה. שיתוף הפעולה של הקהל  עם מופע הקסמים ובעיקר התגובות שלו, הם אלו שמזניקים את המופע לגבהים מדהימים ובעצם, זו הסיבה שהקוסם בחר להיות קוסם. אך אין זה אומר שכדאי שתזרקו את עצמכם למים עמוקים כשאתם רק לומדים לשחות. אם הצלחתם לבצע מספר קסמים בסיסיים, התחילו בהצגתם בפני בני המשפחה או קהל חברים מצומצם. נסו להנות מהרגע ולא להיכנס ללחץ כאשר אתם עומדים לבצע את הקסם. הדבר שחשוב יותר מביצוע הקסם, הוא הקשר החם עם הקהל שלכם. כך תוכלו להפוך לקוסמים שרציתם להיות, ומשם הדרך להצלחה סלולה.

קוסם מתחיל

אולי תאהבו גם את