ארגז איכותי

טיפים לתכנון מעבר דירה

מעבר דירה הוא אחד האירועים המורכבים והמסורבלים שיש. כל אחד מאיתנו עבר בחייו לפחות פעם אחת דירה, וכולנו מודעים למה שהעניין הזה כולל בתוכו –אריזות, סדר, ארגונים, חיים על תיקים אישיים במשך תקופה, ארגזים, בלאגן ובקיצור –רק שייגמר כבר! כדי לעשות את זה כמה שיותר פשוט ונעים, הכנו לכם כאן כמה טיפים לתכנון מעבר דירה שיוכלו לסייע לכם ברגע האמת. אז מוכנים? היכון, הכן –אריזות!

אמאלה, איזה בלאגן

כן, התקופה הקרובה עומדת להיות תקופה מבולגנת ביותר, עם חפצים מפוזרים בכל מקום, שקיות זבל וקרטונים.אף אחד לא הבטיח שמעבר דירה עומד להיות קל, אבל יש בהחלט כמה דרכים להתמודד עם העניין הזה בצורה רגועה יותר.

מעבר דירה בדרך כלל כולל בתוכו עבודה אל מול גורמים כמו חברת הובלה, ולכן האריזות שלכם צריכות להיות נגישות וברורות לא רק לכם אלא גם לעובדים של חברת ההובלה. מה זה אומר? על כל קרטון סמנו בצורה ברורה את תכולת הקרטון, ובמידה ונמצאים בו גם אביזרים שבירים – ציינו זאת בצורה בולטת על גבי הקרטון.

 

קרטונים צריכים להיות איכותיים

למרות שנדמה לכם שקרטונים הוא השלב הכי פשוט של מעבר דירה, דעו לכם שמדובר כאן על שלב קריטי ביותר. בחירת הקרטונים שבאמצעותם תובילו את החפצים שלכם היא חשובה ביותר, היות וקרטונים דקים שעלולים להיקרע יכולים להפוך את כל יום ההובלה שלכם לסיוט.

מעבר דירה הוא גם ככה יום לא פשוט, אז לפחות בגזרת הקרטונים תדאגו שלא יהיו פאדיחות. בחרו קרטונים עבים, גדולים ויציבים שיוכלו לשאת את כל החפצים שלכם – מבגד דק וקל ועד פסלים כבדים יותר. ברקע שהקרטונים שלכם יהיו טובים מספיק, אתם כבר מתחילים מעבר דירה ברגל ימין.

 

טיפים לתכנון מעבר דירה

עוד משהו חשוב שחברת אירית הובלות באתר iritmoving.biz ממליצה לעשות לפני מעבר דירה הוא להכין לכם תיק עם חפצים שלהם אתם זקוקים ליום האחרון שלכם בדירה הנוכחית, וכן ליום והלילה הראשונים שלכם בדירה החדשה.חשבו על זה – להתחיל לחפש את מברשת השיניים והדאודורנט שלכם מבין עשרות ארגזים עלולה להיות חוויה מאוד לא נעימה, ואתם מעדיפים שהחפצים שבהם אתם משתמשים ביום יום יהיו לכם נגישים וקלים להשגה.

 

תכנון, תכנון ושוב תכנון

זה אולי נשמע מופרך, אבל כמו לקראת פרויקט ארוך טווח גם מעבר דירה דורש תכנון גדול. אפשר גם לעשות את זה מבלי לתכנן, כמובן, אבל תכנון יעזור לכם מאוד להגיע למעבר דירה בלב שקט ועם ידע ברור למה עומד לקרות – שלב אחר שלב.

תכננו את הכל בקפידה – שעת הגעת חברת ההובלה, שעת העמסה, צפי יעד להגעה לדירה החדשה וצפי לסיום היום. ברגע שתדעו מתי כל דבר צריך לקרות, יהיה לכם קל יותר לשלוט בסדר היום. שיהיה בהצלחה!

מעבר ציוד

דפים לפני בנייה

יועץ אקוסטיקה לצורך היתר בנייה

אחד השלבים המשמעותיים ביותר בטרם התחלת העבודות להקמת מבנה כל שהוא, הינו קבלת היתר בנייה מהוועדה לתכנון של הרשות המקומית. בלא היתר בנייה, אסור בתכלית להתחיל כל הליך שהא, בדרך להקמת המבנה החדש. היתר הבנייה מתקבל לאחר שהתקבלו כל האישורים הנדרשים מהגורמים השונים האחראים על אספקטים שונים במבנה העתידי – החל מבטיחות אש וכלה באישור האחראים על בנייתו וקיומו של מרחב מוגן. עם זאת, לא רבים יודעים שבמקרים רבים, אחד האישורים החיוניים בדרך לקבלת היתר הבנייה, הינו קבלת אישור של יועץ אקוסטיקה לצורך היתר בנייה. מהו יועץ אקוסטיקה? מדוע נדרשים היזמים לקבל את האישור של היועץ הזה לפני התחלת הבנייה? כיצד יכול להשפיע יועץ האקוסטיקה על תהליך הבנייה? כל התשובות בשורות להלן.

תכנון נכון

יועץ אקוסטיקה – מה זה בעצם

יועץ אקוסטי הוא מומחה לאקוסטיקה או בשפה היום יומית – מומחה לרעשים. בכל פרויקט בנייה במרחב העירוני, או במקומות שהרעשים הקיימים או הרעשים הצפויים בהם עשויים לחרוג הרבה מעל למותר ולאו דווקא כמה יעלה השיפוץ כמו שמדבר המאמר הזה. קיימת החובה להתייעץ עם יועץ אקוסטי ולקבל ממנו אישור והנחיות באשר לצרכים הקיימים ולדרכים האפשריות לפתור בעיות שעלולות להיווצר, בעיקר בכל הקשור ברעש. מדובר בבעל מקצוע המומחה בכל השור ברעשים, החל במדידה שלהם, עבור דרך איתור המקורות והגורמים לרעשים מסוימים וכלה בדרכים הטובות ביותר להתמודדות אם רעשים אקוסטיים. זה המקום לציין כי מבנה המוקם באזור מסוים ועלול לגרום לבעיה סביבתית של רעש, או לחילופין הדיירים או השוהים בו עלולים לסבול מרעשים ואקוסטיקה לקויה, חייבים להתבצע בו שינויים והתאמות שיפחיתו ככל האפשר את הרעשים הללו. עוד חשוב לציין כי כל אדם סביר רגיש לרעשים בעוצמות מסוימות, אבל יש בני אדם הרגישים עוד יותר, וכל רעש מחריד אותם משלוותם.

מדוע חשוב לקבל אישור של יועץ אקוסטיקה לצורך היתר בנייה

צפיפות האוכלוסייה ההולכת וגוברת במדינת ישראל, באה לידי ביטוי במגוון צורות ואופנים. בין השאר, הצפיפות כאמור מתבטאת במפגעי רעש רבים, המצויים בסמוך לאזורי מגורים, או בצמידות למקומות שעל פי התוכניות אמורים להיבנות בהם מבני מגורים. בניין האמור להיבנות בטבורה של עיר חיה ותוססת, עלול להיקלע למצב שבו שלוותם של הדיירים תופר השכם והערב בגלל רעש התנועה, רעש המזגנים של הבניינים הסמוכים ורעשים אחרים, שהם תולדה של ההתנהלות היום יומית בעיר. יועץ אקוסטיקה מיומן יזהה במהירות יחסית את המפגעים הקיימים, ואת אלה הצפויים להשפיע על החיים של הדיירים העתידיים במבנים שיוקמו. אם המבנה המיועד להקמה הוא מבנה שעלול להפיק רעשים חזקים בעצמו, אזי יפעל יועץ האקוסטיקה לצמצום הרעשים הצפויים מהמקום עד למינימום. חוות הדעת האקוסטית צריכה לעמוד באמות המידה המקובלות בתחום, ולהיות מאושרת על ידי הרשות לאיכות הסביבה.

בנוסף לייעוץ, עשוי היועץ להציע גם דרכים למניעה או להפחתה משמעותית של הרעשים צפויים, במטרה לשמור על איכות החיים של התושבים במבנה הרועש בעצמו או במבנים הסמוכים לו והעלולים להיות מושפעים מהרעש הזה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולה\מין את שירותיו הטובים של יועץ אקוסטיקה.

התדמית השלילית שנוצרה לקבלים בישראל 2018 לכתבה כנסו לכאן.

להפוך את הספה הישנה לחדשה – האם זה באמת אפשרי?

יש ברשותכם ספה ישנה אשר איבדה את הזוהר? מלאה בכתמים? ובכן, אל תמהרו לזרוק אותה, וזאת לאור העובדה כי כיום ניתן לקבל שירות של ניקוי ספות אשר ישיב לספה מראה נקי, רענן ומשודרג.

ניקוי ספות – להפוך את הספה הישנה לחדשה, כאילו נקנתה עכשיו מהחנות

כולנו יודעים כי הספה שלנו צוברת במהלך הזמן לכלוך ואבק רב, כתוצאה מהעובדה כי היא מהווה את הפריט המרכזי ביותר בכל בית. למעשה, אוכל ושתייה כמו גם פעולות אשר ילדים מבצעים וכן אירוח של בני משפחה וחברים עלול להסב נזק משמעותי לספה, עד לכדי רצון לזרוק אותה. עם זאת, חשוב לזכור כי בטרם אתם זורקים את הספה שלכם ניתן לבקש שירות של ניקוי ספות מקצועי, אשר יאפשר להשיב את המראה הישן של הספה למראה חדש – בקלות ובמהירות. כיצד? המומחים של חברת קליןטק, החברה המובילה כיום בענף, מסבירים.

ספת גיימרים

ניקוי ספות – כיצד נהפוך את הספה הישנה לחדשה?

ניקוי ספות אשר מתבצע ע"י חברה מקצועית יכול לגרום לכך שהספה הישנה תיראה כחדשה, זאת לאור שימוש בכלים וציוד מתקדם. למעשה, כפי שמסבירים בחברת קליןטק, צוות עובדים מגיע אליכם הביתה ומבצע אבחון מדויק של הספה, בשלב הראשון. בשלב השני מתחילה הפעולה של הניקוי, אשר בדרך כלל לוקחת בין שעה לשעתיים, ובשלב השלישי תוכלו לראות כיצד הספה שלכם נראית חדשה ומבריקה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי זמן ייבוש של חומרי הניקוי אשר מוחדרים בצורה מעמיקה אל הספה, כאשר לרוב הזמן נע בין 4-8 שעות תלוי בטמפרטורה של הבית, כמו גם במזג האוויר. בנוסף, ניתן לבצע חידוש של הספה באמצעות תפירה מחדש של תפרים פגומים ולעיתים גם החלפה של הריפוד עצמו, בהתאמה אישית לטעם האישי ולתקציב. בכך, תוכלו לחסוך אלפי שקלים על רכישה של ספה חדשה, אלא להשתמש בספה הקיימת אשר נראית כאילו היא נרכשה היום מהחנות.

זקוקים לשירות מקצועי של ניקוי ספות? קליןטק כאן בשבילכם

אם אתם זקוקים לשירות של ניקוי ספות וחוששים מנושא המחיר, אנו כאן בדיוק בשביל זה. חברת קליןטק אשר מהווה את חוד החנית בענף מאפשרת לכם לקבל את הצוות הטוב ביותר בתחום בכדי לשדרג את הספה שלכם ולהעניק לה מראה מרענן, נקי ומחוטא, בעלות אטרקטיבית אשר מתאימה לכל כיס. במהלך השנים שירתה החברה בהצלחה מאות לקוחות מרוצים, בין אם מדובר מהמגזר העסקי או הפרטי, ברמת שביעות גבוהה מאוד, כפי שעלה מסקרי שביעות רצון אותה ביצעה החברה. על כן, במידה ואתם מעוניינים לקבל את השירות של ניקוי ספות ולהרוויח את הספה שלכם בחזרה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר דרך האתר הרשמי של חברת קלין טק בכתובת https://www.clean-tech.co.il או במספר 073-7055305.

 

ארגזים

כמה עולה הובלה בירושלים עם ביטוח ואחריות ? 

מחפשים הובלות קטנות בירושלים ? הגעתם בדיוק למקום הנכון. העניין הוא שכל הובלה באשר היא, מחויבת בשלושה אלמנטים  שמסווגים אותה עד כדי התאמה מושלמת ללקוח: מחיר כמובן, גודל ונגישות.

להובלות קטנות יש את הלוקסוס לא להיות מורכבות, ולכן אין צורך בארגון מיוחד, יותר ממוביל אחד, או כלי רכב שגודלו גדול מטנדר ממוצע, משאית קטנה או עגלה נספחת לרכב חזק.

משאית כחולה

מהם שירותי הובלות קטנות וזולות ?

הובלות קטנות בירושלים, כמו בכל מקום אחר בארץ, הינן הובלות שאינן ורכבות כמו הובלות גדולות להובלה של ציוד רב מדירה גדולה, בית, משרד גדול וכדומה. מדובר על פריטים בודדים, מכשירי חשמל או רהיטים, כמה קרטונים או ציוד של דירת חדר לכל היותר.

הובלות קטנות בירושלים ניתן למצוא בחברות הובלה גדולות רגילות וכן חברות הובלה ייעודיות כמו חברת שירותי הובלה מיכאל ובוריס למשל. אם אתם מחפשים מוביל, מיכאל ובוריס הם החברה שכדאי לכם לנות אליה לשם הזמנת שירות זה לכל אזור בירושלים.

הובלה של פריטים בודדים בירושלים בזול ועם המלצות

הובלה של פריטים בודדים בירושלים עשויה להיות מעט מאתגרת בשל אופי העיר ורחובותיה. מדובר על שכונות שעשויות להיות צפופות, חד-סטריות והמרחק בין דירה אחת לשניה עשוי להיות רב ותעבור בדרכי תעבורה סואנות. עם זאת, אין מה להשקיע בהובלה רצינית אם מדובר בכמה פריטים או קרטונים, ולכן  חברת הובלות מיכאל ובוריס נכנסת לתמונה.

פריטים בודדים כמו מקרר, טלוויזיה, תנור, ספה או כורסא ענקית, מיטות ומזרנים וכדומה, עשויים להיות נטל על מי שבסך הכל רוצה להעביר אותם בקלות ובפשטות. דרוש לכך כלי רכב ממוצע, לא משאית הובלות ענקית, דרושים מוביל אחד או שניים לכל היותר, והמחיר בהתאם, נמוך ומאפשר.

אין ספק שהובלות קטנות יכולות להיות תיק למי שאינו מכיר את השוק, ולכן רצוי לפנות למוביל מקצועי ואמין, כמו למשל שירותי הובלות מיכאל ובוריס, מי שיכול לתת לכם תשובה טובה לכל שאלה, טובה או מבולבלת.

שירותי הובלה של קרטונים בודדים

אין צורך להזמין הובלה גדולה בשביל קרטונים בודדים. פעם היינו מצפים ממכם להתפשר, אבל לא כיום, שכל השוק התפתח והחל להגיע לרמות של השוק האמריקאי, המאפשר לכל אחד, לנוע באופן עצמאי ולנהל את חייו מבלי הצורך בלבקש טובות מהשכנים או מהמשפחה. עזרה הדדית זה דבר נפלא, אבל האם הטנדר של הדוד תמיד יהיה זמין בשבילנו, או שנעדיף לשלם סכום מינימלי של כסף לחברת הובלות מקצועית?

ירושלים של זהב

ירושלים היא עיר גדולה ורצוי למצוא את היעד שלכם מאוד בקלות, כשעושים שירותי הובלות. לכן, דרוש מוביל שמכיר את העיר, כזה שיודע להשתמש במכשירים השונים, אבל יכול לאלתר ברגעים שהם משתגעים, כי בירושלים, כל מכשירי הניווט משתגעים בשלב זה או אחר.

כשאתם מזמינים מובילים, מיכאל ובוריס הם אלו שיבטיחו לכם שכל ההתחייבויות ותיאום הציפיות ביניכם יתקיים במלואו. אל תהססו להתקשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, מהמובילים הטובים ביותר שיש בשוק שירותי ההובלות הקטנות.