חיפוש

טיפים לתכנון מעבר דירה

מעבר דירה הוא אחד האירועים המורכבים והמסורבלים שיש. כל אחד מאיתנו עבר בחייו לפחות פעם אחת דירה, וכולנו מודעים למה שהעניין הזה כולל בתוכו –אריזות, סדר, ארגונים, חיים על תיקים אישיים במשך תקופה, ארגזים, בלאגן ובקיצור –רק שייגמר כבר! כדי לעשות את זה כמה שיותר פשוט ונעים, הכנו לכם כאן כמה טיפים לתכנון מעבר דירה שיוכלו לסייע לכם ברגע האמת. אז מוכנים? היכון, הכן –אריזות!

אמאלה, איזה בלאגן

כן, התקופה הקרובה עומדת להיות תקופה מבולגנת ביותר, עם חפצים מפוזרים בכל מקום, שקיות זבל וקרטונים.אף אחד לא הבטיח שמעבר דירה עומד להיות קל, אבל יש בהחלט כמה דרכים להתמודד עם העניין הזה בצורה רגועה יותר.

מעבר דירה בדרך כלל כולל בתוכו עבודה אל מול גורמים כמו חברת הובלה, ולכן האריזות שלכם צריכות להיות נגישות וברורות לא רק לכם אלא גם לעובדים של חברת ההובלה. מה זה אומר? על כל קרטון סמנו בצורה ברורה את תכולת הקרטון, ובמידה ונמצאים בו גם אביזרים שבירים – ציינו זאת בצורה בולטת על גבי הקרטון.

 

קרטונים צריכים להיות איכותיים

למרות שנדמה לכם שקרטונים הוא השלב הכי פשוט של מעבר דירה, דעו לכם שמדובר כאן על שלב קריטי ביותר. בחירת הקרטונים שבאמצעותם תובילו את החפצים שלכם היא חשובה ביותר, היות וקרטונים דקים שעלולים להיקרע יכולים להפוך את כל יום ההובלה שלכם לסיוט.

מעבר דירה הוא גם ככה יום לא פשוט, אז לפחות בגזרת הקרטונים תדאגו שלא יהיו פאדיחות. בחרו קרטונים עבים, גדולים ויציבים שיוכלו לשאת את כל החפצים שלכם – מבגד דק וקל ועד פסלים כבדים יותר. ברקע שהקרטונים שלכם יהיו טובים מספיק, אתם כבר מתחילים מעבר דירה ברגל ימין.

 

טיפים לתכנון מעבר דירה

עוד משהו חשוב שחברת אירית הובלות באתר iritmoving.biz ממליצה לעשות לפני מעבר דירה הוא להכין לכם תיק עם חפצים שלהם אתם זקוקים ליום האחרון שלכם בדירה הנוכחית, וכן ליום והלילה הראשונים שלכם בדירה החדשה.חשבו על זה – להתחיל לחפש את מברשת השיניים והדאודורנט שלכם מבין עשרות ארגזים עלולה להיות חוויה מאוד לא נעימה, ואתם מעדיפים שהחפצים שבהם אתם משתמשים ביום יום יהיו לכם נגישים וקלים להשגה.

 

תכנון, תכנון ושוב תכנון

זה אולי נשמע מופרך, אבל כמו לקראת פרויקט ארוך טווח גם מעבר דירה דורש תכנון גדול. אפשר גם לעשות את זה מבלי לתכנן, כמובן, אבל תכנון יעזור לכם מאוד להגיע למעבר דירה בלב שקט ועם ידע ברור למה עומד לקרות – שלב אחר שלב.

תכננו את הכל בקפידה – שעת הגעת חברת ההובלה, שעת העמסה, צפי יעד להגעה לדירה החדשה וצפי לסיום היום. ברגע שתדעו מתי כל דבר צריך לקרות, יהיה לכם קל יותר לשלוט בסדר היום. שיהיה בהצלחה!

מעבר ציוד
מעבר ציוד

אולי תאהבו גם את