חיפוש

5 דרכים לחסוך מקום בחדרים קטנים

אם אתם מקטרים על גודל החדר שלכם – אין סיבה! תוכלו באמצעות ריהוט מתאים וקצת יצירתיות להפוך את החדר הקטן שלכם למרווח ונוח. רוצים לדעת איך? המשיכו לקרוא!

 

המפתח הוא בפתרונות האחסון!

אחת הדרכים הכי טובות לחסוך מקום בחדר קטן היא למצוא שיטת אחסון נוחה וקומפקטית, שתאפשר לכם גישה לחפצים שלכם מבלי לגזול מקום יקר בחדר. פתרון מעולה הוא שימוש בספריות צפות על מנת לאחסן ספרים או חפצים מבלי לבזבז מקום, כמו כן קיימות אפשרויות לקנות שולחנות המגיעים עם מקום אחסון ועם ספרייה מוצמדת וכך לשלב שני רהיטים יחד.

אם אתם לא יודעים איפה תוכלו למצוא פתרונות אחסון מעולים, אתם יכולים להסתכל על ספריות של אוליווד רהיטים ולהתרשם בעצמכם מפתרונות האחסון הייחודים שמוצעים לכם.

 

מיטה נפתחת או מיטה עם ארגז מצעים

לחדר ילדים, שלרוב הוא קטן יחסית, מאוד מומלץ לקנות מיטה נפתחת. מיטה נפתחת מאפשרת לחסוך מקום בחדר מבלי לוותר על האופציה של הילד שלכם לארח חברים לישון.  עוד פתרון מצוין לאחסון, שיעיל גם לחדרי ילדים וכמובן גם לחדרי שינה רגילים הוא ארגז מצעים מתחת למיטה. ארגז מצעים מאפשר לכם לחסוך המון מקום, ולאחסן שמיכות חורפיות או מצעים בסמוך למיטה מבלי להעמיס על הארון שלכם.

 

השתמשו במדפים עד כמה שאפשר

בגלל שהמדפים תלויים על הקיר ומשמשים לאחסון חפצים רבים, מדובר בחיסכון מצוין של מקום! מלבד העובדה כי אתם יכולים להשתמש במדף באופן עיצובי ולהניח עליו אקססוריז יפים לעיצוב, מדובר בדרך מצוינת לשמור על החלל פנוי ולהימנע משידות או ממגירות מיותרות. שימו לב להרכיב מדפים בצורה שתהיה נוחה ונגישה אם אתם אכן מחליטים להשתמש בהם עבור דברים בשימוש יום יומי.

 

ארונות בגדים עם חלוקה הגיונית

אם תבחרו ארון בגדים שמחולק בצורה נוחה, תוכלו לחסוך הרבה מקום! ארונות המשלבים גם אפשרות תליית בגדים וגם אפשרות אחסון במדפים ובמגירות הם אידיאלים, שכן כך תוכלו לחלק את הבגדים בצורה הנוחה ביותר. כמו כן, מומלץ לבחור ארון בגודל ובהתאמה אישית על מנת שהוא יתאים לחדר ויהיה חסכוני במקום עד כמה שניתן.

 

מיטת גלריה או מיטת קומתיים

מיטת גלריה מאפשרת לכם לחסוך המון מקום בחדר! אם אתם שמים מיטת גלריה בחדר הילדים תוכלו למקם את שולחן הכתיבה בחלל שבין המיטה לרצפה ובכך לחבר בעצם שני רהיטים בחלל אחד קטן. בנוסף, אם בחדר השינה של הילדים ישנים שניים, בחירה במיטת קומתיים היא גם דרך נוחה וקלה לחסוך מקום ולאפשר לילדים לקבל יותר חלל בו הם יוכלו לשחק.

שימו לב כי אתם קונים מיטת קומתיים בה המדרגות מסתדרות בצורה קומפקטית ולא תופסות מקום מיותר, אחרת אתם מפסידים את היתרון הכי גדול של מיטת הקומתיים.

 

ספריות של אוליווד רהיטים

אולי תאהבו גם את