חיפוש

דרכים לשדרוג ההנאה בחדר המיטות

יחסי מין מעולים הם אחת ההנאות הכי גדולות שקיימות בעולמינו. מהצד השני, יחסי מין גרועים יכולים להיות פתח ללא מעט צרות נוספות: חרדות, רגשות אשמה, רתיעה מיחסי מין וכדומה. לכן חשוב לפתח ביטחון עצמי בנושא ולהנות ממין מספק. בכתבה הבאה נציע מספר דרכים לשדרוג ההנאה בחדר המיטות.

 

מין נכון הוא מין עם ביטחון

בשביל להנות כמו שצריך בחדר המיטות דרושה מידה מספקת של ביטחון עצמי. שני בני הזוג צריכים להיות פתוחים ובטוחים במיניות שלהם על מנת להגיע לאקט שהוא מהנה לשני הצדדים. אם אחד מהפרטנרים חש בושה או חוסר יכולת, הרי שהעניין מחלחל אל כל החדר והאווירה נפגמת באופן משמעותי.

יש כל מיני דרכים לשפר את הביטחון העצמי בחדר המיטות, וכל אחת "תוקפת" את הבעיה מכיוון שונה. פתרון מספק במקרים רבים הוא פנייה אל שירותי אקסטרה סייז: הגדלת איבר המין באופן טבעי. בעזרת שימוש בתכשיר מתאים, ללא ניתוחים, הגבר יכול לעבות ולהגדיל את איבר מינו באופן ניכר, ובכך גם להגדיל את הבטחון העצמי שלו בחדר המיטות.

 

התקשורת לא משקרת

אם יש אישיו שהוא אוניברסלי כמעט לכל תחומי החיים הוא הצורך בתקשורת קרובה ומקרבת בין אישית. בחדר המיטות הדבר הזה נכון על אחת כמה וכמה, כאשר תקשורת מוצלחת היא הבסיס להנאה אמיתית בחדר המיטות.

בעזרת תקשורת מוצלחת אפשר לבטא את הפנטזיות המיניות והתשוקות הכי כמוסות וכך לתת להן מקום ראוי ביחסים. לא פחות חשוב, תקשורת עוזרת להימנע מדברים מכאיבים או לא רצויים שעלולים להתבצע במהלך האקט. כך גם ההנאה גדלת וגם הסבל קטן. כלומר תקשורת טובה עובדת לשני הכיוונים בשיפור ההנאה בחדר המיטות.

 

האיזון טמון בגיוון

עוד ערך חשוב בכל הקשור להנאה בחיי הסקס שלכם הוא הצורך בגיוון. נכון, לא צריך להמציא את הגלגל בכל פעם שנכנסים למיטה, אבל בהחלט אפשר למצוא דרכים לרענן ולגוון את האקט השגרתי. במקום עוד חזרה על התנוחות המוכרות מותר ואף רצוי לשבור מעט הרגלים ולמצוא דרכים חדשות לקיים את יחסי המין.

בין אם מדובר על ניסיון בתנוחות חדשות, שילוב אביזרים, צפייה משותפת בסרטים כחולים, לבוש מיוחד או שילוב של כל ההיבטים הללו (ועוד כמה, רשימת גיוון היא מאוד ארוכה), הגיוון יכול לעזור לכם להיחלץ מהשגרה המינית ולמצוא דרכים מרגשות ומסעירות לחוות את החוויה האינטימית שמתקיימת בין שני אנשים.

 

לא לזרז את המשחק המקדים

משחק מקדים הוא אחד העניינים הכי חשובים בחיי מין מוצלחים ומהנים. קצת כמו חימום לפני ספורט, הוא זה שמאפשר את הכניסה לעניין כמו שצריך ובשיא הכושר. יש חשיבות רבה לבניית האינטימיות, לטיזינג המתגרה ולחיזור ההדדי על מנת להנות באופן מלא מהסקס ומכל מה שיש לו להציע לכם.

 

מה הקשר בין קרחת לחשק מיני? laser-company.co.il 03/04/22
דרכים לשדרוג ההנאה בחדר המיטות leasingcycle.co.il 08/04/22
מה הגודל שנשים באמת אוהבות? lithuanianjews.org.il 14/04/22
לצאת גבר בדרך טבעית matia.co.il 20/04/22
מדריך ליום אהבה שהאישה לא תשכח mome.co.il 26/04/22

הנאה בחדר השינה

אולי תאהבו גם את