חיפוש

גריל פחמים עם גלגלי שינוע – חשיבות ויתרונות

בעבר גריל פחמים היה בצורת תבנית, בתוכה היו מניחים את הפחמים, ועליה רשת לצלייה. על מנת לשנע אותו ממקום למקום היו צריכים להרים אותו בעזרת ידיות הנשיאה. היום ניתן לבחור גריל פחמים על גלגלים, קל יותר לשינוע ולשימוש. המאמר יפרט הכול על בחירת גריל כזה.

 

גריל פחמים של היום

בעבר כשמשפחות רצו למנגל בחיק הטבע הם היו רוכשים גריל פחמים חד פעמי או רב שימושי שגם לא היה מחזיק לאורך זמן, סוחבים אותו לשטח ולאחר מכן משקיעים זמן רב בניקוי שלו. כיום זה כבר לא ריאלי. גריל הפחמים יותר משוכלל ויותר פרקטי. למשל, במקום לעמוד ולנפנף כפי שהיה נהוג בעבר, לגריל יש מערכת אוורור המלבה את הפחמים כך שאין צורך להיאבק בהם בעת ההדלקה ולאורך צליית הבשר. גם מערכת ניקוז השומן החדישה מונעת השקעה של זמן ומאמץ בעת הניקוי שלו. החומרים מהם עשוי הגריל עמידים לאורך זמן ומאפשרים ניצול של חום מקסימלי. ולבסוף, האפשרות לבחור בגריל על גלגלים מסייעת לנו לנייד אותו בקלות ממקום למקום בין אם ממנגלים בשטח ובין אם בבית. ניתן לצפות בגרילי פחמים של היום באתר https://www.bbq.co.il/גרילי-פחם.

 

גריל פחמים על גלגלים

ההחלטה אם לרכוש גריל פחמים מובנה או גריל פחמים נייד היא החלטה שצריכה להיעשות בהתאם לצרכים שלכם. אם למשל יש לכם בריכה בבית ואתם רוצים מדי פעם להכין ארוחות באזור הבריכה, תוכלו לשנע את הגריל בסמוך אליה. אם אתם מרבים למנגל בשטח תבחרו בגריל על גלגלים על מנת שלא תתאמצו לסחוב אותו. אם יש מזג אוויר סוער ואתם רוצים להכין על האש תחת מכסה תוכלו בקלות לשנע את הגריל על הגלגלים למקום מסתור וכך גם כשמחפשים הצללה בקיץ. לאנשים הממקמים גריל פחמים במרפסת או בפרגולה יהיה גם יותר קל לנקות את המרפסת כאשר הגריל אינו מובנה.

 

בחירה מגוונת

גריל פחמים על גלגלי שינוע מגיע בצורות מעוגלות, מרובעות ומלבניות בגבהים וגדלים שונים. לאור עובדה זו, חשוב לבחור בגריל עם שינוע המתאים לכם מבחינת ההרכב המשפחתי, תדירות הצלייה, המיקום שלו בבית והכנסתו לרכב לצורך טיולים. כל הפרמטרים הללו ישפיעו על בחירת הגריל האולטימטיבי. למשל, במידה ואתם רק 4 נפשות תוכלו להסתפק בגריל פחמים עם גלגלים קטן יותר ממשפחה שיש בה יותר נפשות. בדרך כלל גריל פחמים מגיע עם שני גלגלי שינוע או עם שני גלגלים גדולים ושניים קטנים. ישנם אף גרילים שמחובר אליהם מגש נירוסטה להוצאת הבשרים או לאחסון כלי הצלייה השונים. מומלץ לבחור בגריל על גלגלים בעל מכסה כדי לשמור על תחזוקתו התקינה. לסיכום, ניתן לרכוש גריל פחמים פשוט עם גלגלי שינוע או גריל מרשים, מקצועי ואיכותי על גלגלים בהתאם לצרכים שלכם ולטעמכם האישי.

גריל פחמים עם גלגלי שינוע

אולי תאהבו גם את

ארגז איכותי
טיפים לתכנון מעבר דירה

מעבר דירה הוא אחד האירועים המורכבים והמסורבלים שיש. כל אחד מאיתנו עבר בחייו לפחות פעם אחת דירה, וכולנו מודעים למה שהעניין הזה כולל בתוכו –אריזות,

קראו עוד »