חיפוש

גריל גז להשכרה – האם יש דבר כזה והיכן ניתן להשיג?

שיטת עשיית המנגל הנפוצה והמוכרת ביותר היא מנגל באמצעות פחמים. הפחמים מוכרים כחומר המאפשר בעירה במשך זמן רב ויחסית זול, כאשר לאורך השנים היה החומר הנפוץ ביותר. אולם, לפחמים יש חסרונות רבים.

עשיית מנגל עם פחמים וחומרי בעירה יכולה להעביר את טעם חומר הבעירה לאוכל ובנוסף לכך גורמת ללכלוך ולהתעסקות רבה סביב ההכנה.

בשנים האחרונות מוכרים בחנויות המתמחות גריל גז המאפשר לכם להכין בשר בצורה נוחה וללא כל הבלגן וההתעסקות המוכרים מהשימוש בגריל הפחם.

 

יתרונות גריל גז

ישנם סוגים רבים של מכשירי גריל העובדים על גז ועל כן יש לבדוק היטיב קודם לרכישה מהו המכשיר המדויק אשר יענה על הצרכים שלכם.

גריל גז שונה במהותו מגריל הפחמים המוכר.

כל הטרחה וההתעסקות סביב גריל הפחמים, קניית הפחמים, מדליק הפחמים ופעולת הנפנוף המוכרת, לא תהיה בעבודה עם גריל הגז.

כל עוד יש גז, הגריל יעבוד וספק לכם את האוכל אותו אתם רוצים. נקודה נוספת לטובת גריל הגז קשורה למזג האוויר, גריל גז לא מושפע משום שינוי כמו גשם או רוח ועוד.

את הגריל ניתן להפעיל ביעילות באמצעות כפתור אחד פשוט כאשר ככה גם מכבים אותו, כל זאת כמובן לעומת גריל הפחמים וההתעסקות הרבה אותה הוא דורש. ישנם מכשירים רבים המגיעים עם מכסה המאפשר לכסות את הגריל ולשמור על חום הבשרים. בנוסף, יש גריל גז על גלגלים מה שיאפשר לכם להזיז ולנוע לנוחיותכם.

 

טעם הבשר

הדבר החשוב ביותר בבחירת הגריל הוא כמובן טעם הבשר המכינים בו. כאשר הבשר נצלה בגריל פחמים בחלק מן המקרים יצטרף לטעמו המקורי של הבשר טעמים נוספים של חומרי הבעירה הנדרשים להפעלת הגריל. כמובן שמעבר לעניין הטעם דבר זה בעייתי גם מבחינה בריאותית. כאשר צולים בשר על גריל גז אשר נדלק בצורה פשוטה וללא חומרי בערה, טעם הבשר יהיה טבעי וללא החומרים השונים.

 

גריל גז Q3200

אנשים רבים המחפשים גריל גז קונים גריל Q3200 של חברת GRILL, מדובר על מכשיר עם יתרונות רבים, כאשר היתרון המרכזי גלום במחיר הזול יחסית לעומת התמורה. המכשיר עמיד מאוד, נוח לשימוש ועשוי מחומרים איכותיים ביותר.

הוא בעל רשת יצוקה המצופה באמייל, דבר השומר על הברזל מהצטברות חלודה לאורך הזמן.

המכשיר בעל טכנולוגיה של צליה עקיפה, דבר המאפשר לצלות בשר באופן מדויק ובטמפרטורה המתאימה לניצוח מקסימאלי של השומנים הנשרפים. עגלת הגריל נוחה ועמידה בכל מזג אוויר. דגם זה כולל בתוכו מעברים איכותיים וחסכוניים מנירוסטה, כאשר צריכת הגז שלו נמוכה, מה שיאפשר לכם להשתמש בגריל זמן רב וללא צריכת גז גבוהה מידי. בנוסף, לגריל יש קומה עליונה ופנס המאפשר לראות טוב יותר את הצלייה המתבצעת.

 

בחור צולה על גריל גז - אילוסטרציה

אולי תאהבו גם את

ארגז איכותי
טיפים לתכנון מעבר דירה

מעבר דירה הוא אחד האירועים המורכבים והמסורבלים שיש. כל אחד מאיתנו עבר בחייו לפחות פעם אחת דירה, וכולנו מודעים למה שהעניין הזה כולל בתוכו –אריזות,

קראו עוד »